Menu strony
Gazeta w Irlandii

Biuro w mieście - gdzie szukać

biuro
Coraz więcej inwestycji biurowych, stymulowanych rosnącym popytem, nie miało szans jeszcze wywrzeć nacisku na malejącą po kryzysie podaż. Jak dokładnie wygląda sytuacja na rynku biurowców? Czy w ostatnich miesiącach wykształciły się znaczące tendencje, o których warto pamiętać zanim podejmiemy decyzję o nieruchomości?

Po pierwsze: duże powierzchnie Niewątpliwie trendem na rynku powierzchni komercyjnych są wielkopowierzchniowe lokale. Rosnący popyt zaczął pobudzać inwestycje deweloperów, którzy położyli nacisk nie jedynie na współczesne wykończenie, ale też na rozmiar. Szukając w przeglądarce choćby "lokal do wynajęcia Wrocław" znajdziemy propozycje od kilku do kilkudziesięciu tysięcy metrów kwadratowych powierzchni biurowej.

Przy okazji dużych powierzchni i rosnącej liczbie globalnych firm otwierających własne centrale w Polsce rozwinęła się moda na biura "na zamówienie". Przedsiębiorstwo zawiera umowę na powierzchnię w budowli jeszcze w fazie projektu i dostosowuje pomieszczenia do własnych potrzeb i według własnego projektu. Jest to nie tylko niesamowicie wygodne, ale również bardziej opłacalne z uwagi na niższe ceny przedsprzedaży czy pre-let.

Po drugie: idący w górę.

Czy po przeanalizowaniu omawianego tematu posiadasz wątpliwości? Jeśli tak, to kliknij tu oraz poznaj więcej detali (http://www.rateco.pl/) odnośnie prezentowanej problematyki.

Od początku roku wzrasta również zapotrzebowanie na powierzchnie użytkowe. Najistotniejsze jest tu zwiększone zainteresowanie polskim rynkiem przez zagranicznych inwestorów, tworzenie centrali i oddziałów w większych aglomeracjach i stymulowanie aktywności polskich podmiotów gospodarczych.

Inne artykuły

Jak wykonać materiały promocyjne?

Dzisiaj umiejętność odnalezienia się na rynku zadecyduje o tym, czy firma da radę przetrwać następne fale kryzysu. Rozpoznawalność marki realnie potrafi ułatwić docieranie do klientów i mnoży zysk. Jak dbać o wizerunek i dobrą reklamę.


Nie zważając na istnienie specyficznych kłopotów mających związek z komunikacją. Korzyść cenowa sprawia, że w pierwszej kolejności wynajmują się powierzchnie poza ścisłym sercem miast. Centrum zaś okupowane jest przez międzynarodowe wielkie firmy, ich możliwości budżetowe determinują rynkowe koszty wynajęcia powierzchni.

Po trzecie: niewielka podaż Kryzys nie daje o sobie zapomnieć i zastopowania czy zaniechanie planowanych inwestycji biurowych doprowadziła do wyraźnego zmniejszenia podaży. Zaowocuje istotne ograniczenie w dostępie do odpowiedniej nieruchomości o charakterze komercyjnym.

Znajdując "lokale użytkowe Wrocław" wyświetli nam się zdecydowanie mniejsza liczba propozycji. Ten stan rzeczy może potrwać, bo pomimo, że liczba rozpoczętych inwestycji ponownie zaczyna rosnąć, na wykonanie inwestycji potrzeba czasu.

Dodatkowe wiadomości można znaleźć na stronach – lokale do wynajęcia Wrocław.
2019/10/03, 07:06