Menu strony
Gazeta w Irlandii

Koszulki z nadrukami - sprawdź jak powstają

Na dzień dzisiejszy prawdopodobnie nikt nie wyobraża sobie towarów sklepu z ubraniami bez ubrań z nadrukami. Nadruki tworzy się najczęściej na koszulkach, zarówno damskich, jak i męskich. Do ich tworzenia używane są zwykle maszyny sitodrukowe. Nadruki tego typu mają najróżniejszą tematykę. Wykonuje się je w dowolnym kolorze, a ich gatunek jest coraz lepszy w miarę, jak rozwija się technologia. Jakiś czas temu koszulka z nadrukiem oznaczała pranie na lewej stronie i w niskiej temperaturze, a pomimo tego nierzadko nadruk niszczył się. Rozwój maszyn spowodował polepszenie jakości nadruków. Wykonywanie ich stało się ostatnio niezwykle popularne. Obserwuje się to na przykładzie haseł takich jak „maszyna do sitodruku na koszulkach cena”, wpisywanych w wyszukiwarki internetowe. Pozwala to także na rozeznanie się w cenach takiego przyrządu.

Odmiany nadruków
Nadruki na koszulkach i pozostałych elementach ubrania stanowią w dużej mierze sposób na reklamę. Dawniej posiadanie koszulki z symbolem danej marki wiązało się z prestiżem. Od pewnego czasu bardzo chętnie kupowane są koszulki z nadrukami wykonawców muzycznych. Utworzono bardzo dużo sklepów, także w sieci, sprzedających koszulki zespołów. Zwłaszcza mocno widać ten trend na przykładzie grup rockowych i metalowych. Sami wykonawcy zarabiają dodatkowe sumy, oferując swoje gadżety na trasie oraz online. Koszulki z nadrukami są więc w pewnych kręgach czymśMaszyna do koszulekdo koszulek jest więc urządzeniem bardzo przydatnym. Powszechne jest również nadrukowywanie na koszulkach logo firm i wyrobów. Koszulki tego typu często również wykonane są w kolorystyce, charakterystycznej dla danego przedsiębiorstwa.

Technika Tworzenia

Metoda sitodrukowa opiera się na użyciu formy drukowej w dowolnej formie oraz sita. Po nałożeniu farby używany jest jest tunel suszący. Najczęściej farba aplikowana jest w kilku warstwach, by produkt był bardziej wytrzymały. Do stworzenia formy drukowej używa się rozmaitych materiałów|wykorzystuje się różne. Uzależnione jest to najczęściej od pożądanego efektu i od typu i wymiarów obrazka. Ważny jest również charakter nawierzchni, na której nadruk jest wykonywany i jej forma.

Mnóstwo artykhttp://www.sitodruk-maszyny.com/maszyny-do-sitodruku-daab/
Treści źródłowe:
2022/05/24, 14:01