Menu strony
Gazeta w Irlandii

Czemu ubezpieczenie OC jest obowiązkowe dla wszystkich kierowców, jak kupić najlepsze.

Jednym z podstawowych obowiązków wszystkich właścicieli samochodów jest wykupienie ubezpieczenia komunikacyjnego. Polisy OC kupuje się na okres jednego roku, a ich podstawowym zadaniem będzie chronienie ofiar w przypadku spowodowania jakiegoś wypadku czy stłuczki. Zdecydowana większość właścicieli pamięta o regularnym opłacaniu składek, lecz jest pewne grono takich, którzy z jakiś powodów nie będą tego robić.

polisa ubezpieczeniowa
Często jest to po prostu zwykłe zapomnienie, szczególnie jeżeli towarzystwo nie przypomina specjalnie o tym, pewna grupa także świadomie rezygnuje z opłacania. A przecież konsekwencje braku polisy są dosyć poważne, zwłaszcza że w ostatnim czasie zaczęły się pojawiać nowe możliwości wyłapywania właścicieli nie mających ubezpieczenia - .

Te informacje pochłonęły Cię zupełnie? Jeżeli tak jest, to przeczytaj więcej (http://rolety123.pl/bemowo-oferta-rolety-plisy-moskitiery/) danych na innych stronach - znajdziesz je, klikając w odnośnik poniżej.

W przypadku nieopłacenia składki w terminie w pierwszej kolejności grozi kara pieniężna, wysokość jej uzależniona jest od czasu, przez jaki nie będzie się miało ubezpieczenia i może maksymalnie wynieść nawet kilka tysięcy. Znacznie poważniejsze konsekwencje będą czekać osobę, która spowoduje wypadek, wtedy wszystkie koszty napraw trzeba będzie pokryć ze swojej kieszeni.

Inne artykuły

Zamki do drzwi

Bezpieczny zamek
Wielu z nas nie może wyobrazić sobie, jakie kroki może podjąć w przypadku zatrzaśnięcia kluczyków od samochodu na siedzeniu. Bezradność w połączeniu ze stresem, a często gonitwa oraz pośpiech nie sprzyjają szukaniu rozsądnych i prostych opcji. Oferująca otwieranie samochodów Warszawa pochwalić się może rewelacyjną jakością wykonywanych usług. Pełen profesjonalizm, bezpieczeństwo, a także pełne zaufanie, którym klienci darzą firmę ze stolicy jest gwarantem jej sukcesu.


Dlatego też nie warto nawet myśleć o tym, żeby nie opłacać polisy OC, co najwyżej można się zastanowić, aby składki były w miarę niskie. Ubezpieczenia komunikacyjne Gdynia oferowane są przez wiele towarzystw i różnią się znacząco wysokością opłat, na które składa się kilka czynników - ubezpieczenia komunikacyjne w dobrej cenie.

Zaintrygował Cię nasz wpis? To świetnie! Nowe tak samo atrakcyjne artykuły odszukasz pod podanym odnośnikiem - tam oczekuje na Ciebie dalszy ciąg (http://www.groszyk.com.pl/pl/inspiracje/).

Dlatego też poszukując ubezpieczeń warto przejrzeć propozycję paru firm, bo różnice mogą być rzeczywiście duże.

Bardzo ciekawą opcją na poszukiwania ubezpieczenia Gdynia (sprawdzone ubezpieczenia) będzie skorzystanie z usług jednej z firm pośredniczących. Z reguły tego typu firmy współpracują z wieloma ubezpieczycielami, przez co w jednym miejscu można porównać i sprawdzić kilka ofert. Należy też zwrócić swoją uwagę na dodatkowe usługi, często za niedużą dopłatą można bowiem otrzymać ciekawe ubezpieczenie NNW lub assistance. Pewnie większość kierowców i tak z nich nigdy ich nie użyje, ale jeżeli już zajdzie potrzeba, to są niezwykle wygodne.
2019/06/12, 07:10