Menu strony
Gazeta w Irlandii

Drukowany obraz w dekoracji wnętrz

Lokum ma duszę żyjących w nim ludzi. Jest wiele rzeczy, jakie można się dowiedzieć z samego poznania czyichś czterech ścian. Przez całe lata gromadzimy bibeloty, zamawiamy meble, projektujemy dekoracje. Wśród wszystkich elementów, które bywają w domu, najbardziej osobiste są obrazy i fotografie.
Dzieła ulubionych malarzy ukazują gust lokatora, a fotografie przekazują całą opowieść życia – o znajomych, o pasjach, o wspaniałych dniach z przeszłości. Współcześnie topowe technologie umożliwiają drukowanie zdjęć w niebywałej ostrości, co uczyni, że mieszkanie może stać się jeszcze bardziej osobistym miejscem.

łóżka
Nabycie reprodukcji bądź autentycznego obrazu w pracowni artystycznej to spory nakład pieniężny. Jednakże z pomocą przychodzą spółki, które umieją wydrukować obraz ze zdjęcia w każdym formacie. Wyobraź sobie, że masz w swoim domu największe obrazy ulubionego mistrza, wydrukowane w niebywale wysokiej rozdzielczości.

pościel
To jasne, że drukowanie na normalnym papierze nie przywoła niestety klimatu prawdziwej galerii obrazu. Lecz to nie problem, gdyż firmy poligraficzne posiadają w cennikach również druk na płótnie! Jeśli dorzucisz jeszcze stylowe ramy, otrzymasz wynik, który nie będzie się wiele różnił od oryginalnej reprodukcji. I to za o wiele skromniejsze środki, niż te, które miałbyś przeznaczyć na obraz w pracowni obrazów.

Jeśli nie jesteś wielbicielem malarstwa i wydruk na płótnie cię nie obchodzi, pomyśl o udekorowaniu ścian pokojów pięknie wydrukowanymi zdjęciami w dużych wymiarach.

Czy komentarze z witryny (http://www.inter-deco.pl/produkty/szklo-dekoracyjne/szklane-przyciski-do-papieru,2,1568) były o tyle inspirujące, że masz chęć napisać własny? Zachęcamy Cię do tego. Będzie to dla nas duża radość.

To, na co będziesz spoglądać na co dzień siedząc na przykład w sypialni, jest zależne wyłącznie od twojej wyobraźni. Może więc to być zdjęcie (sprawdź tu) z egzotycznych krain, do których planujesz kiedyś się udać. Bądź zbiór zdjęć twojego dziecka, upamiętniający cudowne chwile. A może pragniesz spoglądać na znaną artystkę w wielkim rozmiarze? Jedyną granicą staje się twoja wyobraźnia. Współczesne technologie wydruku zrobią za ciebie całą resztę.


Inne artykuły

Gdzie zamówić artystyczne tatuaże czasowe?

Tatuaże
Tatuaże wśród ludzi młodych doceniane są za estetykę a także możliwość wyrażenia ekspresji w sposób inny, niż ten tradycyjny. Każdy permanentny tatuaż powinien być dobrze przemyślany. Jeśli jednak chcemy tatuaż, którego możemy się pozbyć po jakimś czasie, to tatuaże zmywalne będą w tym wypadku super wyborem. Tatuaż taki może pełnić kilka ciekawych funkcji. Bywa na przykład oryginalnym prezentem lub też gadżetem, który otrzymujemy w ramach akcji promocyjnych.
2019/07/08, 07:04