Menu strony
Gazeta w Irlandii

W jaki sposób powiększyć konwersje w swojej instytucji?

Ceny rosną, wypłaty stoją w miejscu, czyli nie wzrastają. To sprawia, że typowy Nowak ma trochę mniej pieniędzy do wydania. Na dodatek jego humor nie jest dobry, więc wydaje jeszcze mniej. Co to oznacza dla biznesmenów, których zarobek zależy głównie od kondycji finansowej Polaków?
reklama na przystanku
Cóż, bez dwóch zdań trzeba skuteczniej zawalczyć o klienta - no dobrze, lecz jak? Nie radziłbym znacząco obniżać cen, ponieważ prawda jest taka, że to najzupełniej nieopłacalne. To znaczy może całkiem opłacalne, lecz można powiedzieć, że tylko wtedy, gdy narzucaliśmy wcześniej spore narzuty. Optowałbym za tym by inwestować w marketing. Które sztuczki marketingowe są w stanie spowodować znaczne wsparcie sprzedaży w firmie? Cóż, na szczęście takich rozwiązań jest pod dostatkiem.

Inne artykuły

Własna firma - o czym pamiętać

podatki
Kiedy chcemy otworzyć własną firmę, jest kilka rzeczy o których nie możemy zapomnieć. W każdym przypadku działalności detale mogą się różnić, ale sporo z nich jest niezmiennych.


Np. ważne jest to by nigdy nie myśleć, że programy lojalnościowe nie są czymś opłacalnym. Myślę, iż w naprawdę wielu przypadkach to sytuacja jest taka, że przy odpowiednim programie lojalnościowym mamy możliwość znacząco zyskać. Weźmy na przykład pizzerię: w jaki sposób zatem w biznesie gastronomicznym moglibyśmy walczyć o klienta, który nieustannie będzie do nas wracał? Cóż, przykładowo czymś fantastycznym jest chociażby to, że w końcu można stosować kartę stałego klienta. Uważam, że to świetny pomysł!

A więc kiedy człowiek w określonym czasie zakupi u nas jedzenie - w trochę pokaźniejszych ilościach, najzwyczajniej w świecie dostanie jakąś zniżkę. Zniżka jest OK, ale możemy także zaoferować dla niego bezpłatne jedzenie. Bo niby kto nie lubi jeść za darmo? Kiedy marże są większe, to w zasadzie tego typu alternatywy nie są dużym wydatkiem. Sądzę, iż biznesmeni w Polsce nadal do końca nie wiedzą w jaki sposób dbać o klienta - to nic fajnego.

Efektywny program motywacyjny jest w stanie dać sporo profitów - trudno miewać odnośnie tego jakiekolwiek wątpliwości! Oczywiście restauracja (polecamy restauracja Łódź) to wyłącznie jeden z przykładów, w zasadzie można zastosować ową zasadę w niemal wszystkich typach interesów. Myślę, że jeżeli większa liczba przedsiębiorców będzie szanowała własnych klientów, polska gospodarka będzie w dużo lepszym stanie. W końcu nie tylko ja w taki sposób rozumuję: tak naprawdę ciężko rozumować, że można prowadzić biznes, zwiększać sprzedaż, bez dbania o klienta - zobacz tu.
2018/08/16, 07:11