Menu strony
Gazeta w Irlandii

Jak zaprojektować samoobsługowy sklep z artykułami spożywczymi

Właściwe zagospodarowanie sali sprzedażowej ma ogromne znaczenie, szczególnie w przypadku niedużych placówek. Tutaj ważny jest każdy metr kwadratowy, a przy tym wnętrze musi być tak zaaranżowane, by mimo skromnych rozmiarów sprawiało wrażenie przestronnego.


Nim zdecydujemy się na reorganizację marketu, dobrze jest skontaktować się z profesjonalną firmą, która zaprojektuje regały sklepowe oraz drogi prowadzenia. O tym, czy nasz market stanie się dla konsumentów ulubionym sklepem, w dużej mierze zdecyduje jego wystrój.


Market przyjazny konsumentowi powinien posiadać przede wszystkim prawidłowo wytyczoną ścieżkę komunikacyjną. Bramka na wejściu powinna służyć funkcjonalnej organizacji hali sprzedaży, nie ma być sposobem na utrudnienie konsumentom życia.


Inne artykuły

Prowadząc własny interes warto zatroszczyć się o jego efektywną promocję

gadżety promocyjne
Prowadząc własny biznes naprawdę warto zadbać o jego dobrą reklamę. Tylko promocja pozyskuje odbiorców. Dlatego też na polskim rynku w mgnieniu oka powstają coraz to nowe firmy reklamowe. Profilują się w różnego rodzaju działaniach promocyjno - marketingowych. Ich celem jest poprawa sprzedaży usług swoich klientów. Stąd też opracowują rozmaite techniki mające zdobyć klientów. Dzisiaj wyjątkowo modne są różne gadżety. To one są rozprowadzane na rozmaitych wystawach. Im dany przedmiot jest bardziej ciekawy, tym większy jest rezultat jego działania. Zapadnie on w pamięć tym, którzy go otrzymali czy też zobaczyli. A gdy taki gadżet dobrze kojarzy się z konkretną marką, restauracja itd., to klienci częściej do niej powrócą po nowe usługi bądź produkty.


produkty spożywcze


Musi być zatem wystarczająco obszerna i praktyczna. W sklepach osiedlowych przeważa równomierne oświetlenie ogólne, jednak nie zawsze będzie to dobre podejście. Różnorodne barwy oraz stopień nasycenia świateł mogą pomóc nam uatrakcyjnić wygląd produktów spożywczych. Warto podkreślić tym sposobem czerwień papryki albo też czerwień mięs.

Nasz post jest dla Ciebie interesujący? W takim razie zapraszamy do naszej kolejnej strony. Na niej oczekuje na Ciebie atrakcyjny news.

O wiele lepiej wyprzedaje się żywność wyglądająca zdrowo i świeżo, aniżeli zszarzała na skutek użycia bladego oświetlenia centralnego.


W przypadku mniejszych przestrzeni sprzęty winny umożliwiać jak największą prezentację, a jednocześnie zająć możliwie mało miejsca. Jeżeli będą nazbyt ciężkie nie tylko przytłoczą wnętrza, ale i uniemożliwią konsumentom swobodne przemieszczanie się. Dobrym wyborem są regały sklepowe z przeszklonymi przegrodami bocznymi oraz lustrami. Wskutek podobnych zabiegów nasz sklep wyda się przestronniejszym. Przy wyborze sprzętów chłodniczych trzeba wziąć pod uwagę specyfikę marketu jak też ilość produktów które się w markecie znajdą.

Ekscytujący tekst? Jeżeli tak sądzisz, wcześniejsza strona również przedstawia godne uwagi źródło informacji, które odnosi się do omawianej problematyki.

A do wyboru mamy sporo rodzai sprzętów chłodniczych - komory chłodnicze otwarte, chłodziarki zamykane z przeszklonymi drzwiami, lady chłodnicze bądź też tzw. mroźnicze wyspy.


Przy obecnej, ogromnej konkurencji skupienie się jedynie na artykule jest niewystarczającą strategią. Nawet dobrze zaopatrzony sklep, w którym komunikacja będzie niedobrze rozwiązana natomiast produkty niedostatecznie oświetlone - nie będzie mieć szans na przyciągnięcie klienta.
2019/09/01, 11:06