Menu strony
Gazeta w Irlandii

Wielkoformatowe ekrany ukazujące reklamy w mieście- jak przeobraziły miasto?

Wielkoformatowe ekrany, zauważalne w niemal każdym znacznym mieście, na koncertach, imprezach masowych, a także w sklepach. Stają się przymiotem i cechą rozpoznawalną nowoczesnych miast.
Kto z nas nie kojarzy najbardziej znanego placu w Stanach Zjednoczonych- Times Square.

Sprawdź ten odnośnik - ta wskazówka z www (http://komornikolesno.pl/) ujawni zupełnie nową dawkę materiałów na temat, który być może wydać Ci się warty zgłębienia!

Kojarzy się on nam przede wszystkim z przelewającej się przez niego całą dobę ferii tonacji, chwytliwych mott i frazesów zapraszających nas do kupna następnego, rewolucyjnego towaru. To właśnie telebim stał się dziś nieodłączną częścią wystroju miast.

Inne artykuły

Telebimy jako najwyższa klasa urządzeń reklamowych

telebim
Telebimy to najwyższa klasa instrumentów służących do przesyłu informacji dla szerokiego grona ewentualnych odbiorców. Telebim przynosi szerokie możliwości reklamowe. Nie sposób nie zwrócić uwagi na olbrzymie ekrany, zwłaszcza w takim przypadku, kiedy jest na nich wyświetlany ruchomy, barwny obraz filmowy.


Telebim led
Wyświetlacze tego rodzaju są wyjątkowo wygodne- bodaj dlatego osiągnęły dużą popularność. Są one wytwarzane w konstrukcji modułowej, gdzie każdy pojedynczy ekran LED (dowiedź się więcej) można zespalać ze sobą, tworząc rozmaite powierzchnie- i nie mowa tu jedynie o powierzchniach płaskich. Ekrany można montować ze sobą na powierzchniach wklęsłych, czy wypukłych, okrągłych i prostokątnych. No dobrze, powiedzą niektórzy- ale w jaki sposób one niby są lepsze od typowych billboardów? Wszak na tamtych również można pokazać ładną, kolorową, przykuwającą oko ilustrację. Oczywiście, jednak na klasycznej tablicy nie pokażemy ruchu, nie użyjemy w naszej reklamie animacji - niczym znana każdemu reklama w TV.

Poza wieloma zaletami, telebim ma jednak cechy, które niektórzy mogą uznać za wady.

Jeżeli chcesz poznać jeszcze inne informacje na omawiany tutaj temat, to zobacz to ważne opracowanie (https://multibed.pl/zarzadzanie-mieszkaniami-na-wynajem/) - ono także jest bardzo cenne.

Najważniejsze wyłaniają się po zachodzie słońca- chodzi o nadzwyczajnie intensywny charakter wyświetlania obrazu. Żeby ekran led mógł wyświetlać żywy obraz w trakcie dnia, jego intensywność świecenia musi być nieco większa, niż w, dajmy na to, telefonach komórkowych. Wie o tym praktycznie każdy, kto starał się w słoneczny dzień rozpoznać coś z ekranu swojego telefonu. To co konieczne za dnia, po zmierzchu może czynić, że ekran ustawiony przy ulicy będzie miał negatywny wpływ na bezpieczeństwo lub spokój prowadzenia samochodu.

Prawo zostało już pod tym względem zdefiniowane i określa gdzie i w jakich odległościach wolno jest stawiać takie reklamy. Ale może to i dobrze, że są jasne, w środku nocy ekran dodatkowo doświetla ulicę. No i dzięki niemu miasto jest nieco bardziej kolorowe.
2019/12/29, 07:09