Menu strony
Gazeta w Irlandii
Folie samochodowe

Zastosowanie folii samoprzylepnej w transporcie i reklamie

W przypadku grafiki drukowanej do wyboru są różne technologie oraz folie, w zależności od przeznaczenia. Jeżeli chcemy reklamy na prostej płaszczyźnie wybierzemy zwykły nadruk na folii matowej albo błyszczącej. Taką reklamę możemy osłonić przed działaniem promieni słonecznych i przedłużyć jej żywotność. W przypadku nierównych powierzchni używa się folię wylewaną. Zwykle jest wykorzystywana do reklamy umiejscowionej na samochodach (produkowane są nawet specjalne folie samochodowe).
Teczki ofertowe

Artykuły promocyjne dla każdego

Na każdym kroku ostatnimi czasy widzimy reklamy. Są wszędzie i w różnej formie. Od ogromnych billboardów na ulicach, przez citylighty, całe strony w czasopismach, breloczki czy innego typu gadżety Jeśli mamy firmę, która trudni się sprzedażą czegoś – produktów czy usług – to bez znaczenia, najistotniejszym nośnikiem reklamowym są teczki ofertowe.
Kserokopiarka Konica Minolta

Kto potrzebuje kserokopiarki i jaką kupić do swojego zakładu ksero

Cała ta grupa klientów, szczególnie studenci, którzy w sezonie przed sesją oblegają punkty ksero jak mrówki kroplę miodu i generują ogromne zyski tego typu miejscom, to dobry powód, by rozważnie wybrać maszynę kopiującą, o ile chcesz otworzyć tego typu zakład, lub już go prowadzisz i chcesz wymienić kopiarkę. Zwłaszcza doświadczeni pracownicy tego typu punktów zdają sobie sprawę z tego, że najgorsze, co jest w stanie przydarzyć się takiej maszynie, to powbijane w różne miejsca zszywki i spinacze biurowe. Kopiarki topowej klasy są na to w miarę uodpornione, ale są bardzo kosztowne
Zakupy przez internet

Hurtownie internetowe i ich atuty

W erze internetu coraz bardziej popularne są hurtownie internetowe. Dlaczego ludzie decydują się na powyższą formę zakupów?
W pierwszym rzędzie z tego powodu, że hurtownia internetowa to szansa na mniejsze rachunki.

Drewniane opakowania - zastosowanie

W dobie coraz większego zainteresowania ochroną środowiska wiele ludzi postanowiło zakupić przyjazne środowisku opakowania na żywność. Dużą popularność zyskały też ekologiczne przedmioty przeznaczone do wykorzystania na co dzień.

Druki akcydensowe - tradycyjna metoda reklamy i nie tylko

Wydawać by się mogło, że aktualnie wiedzie prym internet i informacja w formie elektronicznej, więc posługiwanie się informacją w papierowej formie stopniowo będzie zanikać. Okazało się jednakże, że prorocy wieszczący tempo zachodzenia powyższego zjawiska nieco się przeliczyli, z tej przyczyny wciąż duże znaczenie informacja przekazywana na papierze na przykład w formie różnych ulotek lub plakatów.
Samochód dostawczy, transport

Organizacja przewozu produktów na trasie z Polski do Niemiec

Każdy chyba zgodzi się co do tego, że Niemcy zaliczają się obecnie do zdecydowanie najistotniejszych partnerów handlowych Polski. Całe mnóstwo przedsiębiorców działających w najróżniejszych branżach prowadzi silne kontakty handlowe z niemieckimi firmami, a z roku na rok przepływ towarów pomiędzy tymi dwoma krajami jest coraz większy.
Duży magazyn produkcyjny

Fachowe zaopatrzenie do każdego sklepu

Jeżeli jesteś świeżym biznesmenem, będącym właśnie na poziomie kompletowania zaopatrzenia do swojej firmy, zapewne głowisz się jak fachowo zaopatrzyć magazyn, w którym będziesz przechowywał materiały handlowe. Istniejeparę typów miejsc, w których warto zaopatrzyć się w takie meble, każde z nich ma swoje plusy jak i minusy, także należy uprzednio się odpowiednio nad tym pogłowić, aby uniknąć niepożądanych wydatków.
ewidencja majątku

Inwentaryzacja środków trwałych

Podstawą prawną, jeśli chodzi o reguły, którymi kieruje się inwentaryzacja środków trwałych, jest art. 26 ustawy o rachunkowości. Na podstawie tego artykułu określane są wszelkie przepisy, które obejmują branżę taką jak rachunkowość. Inwentaryzację prowadzi się w ostatni dzień w każdym roku obrotowym. Patrząc na tajemniczo brzmiące środki trwałe, mamy związek z inwentaryzacją w drodze spisu z natury. Innym przypadkiem są środki trwałe, które mają utrudniony dostęp.
Towary z Niemiec

Chemia z Niemiec cieszy się uznaniem Polaków.

Chemia z Niemiec jest towarem, który jest poszukiwany przez klientów z Polski, którzy coraz częściej szukają punktów sprzedażowych, w których jest ona dostępna. Chemia użytkowa z Niemiec nie może uskarżać się na niedobór zwolenników, a zatem nie może dziwić fakt, że w Polsce przybywa dystrybutorów z tego rodzaju środkami.