Menu strony
Gazeta w Irlandii
Spedycja
Samochód dostawczy, transport

Organizacja przewozu produktów na trasie z Polski do Niemiec

Każdy chyba zgodzi się co do tego, że Niemcy należą w chwili obecnej do absolutnie najważniejszych partnerów handlowych Polski. Całe mnóstwo przedsiębiorców istniejących w rozmaitych branżach prowadzi ścisłe kontakty handlowe z niemieckimi firmami, a wymiana towarów pomiędzy tymi dwoma krajami zwiększa się z roku na rok.
Transport, dostawa towarów

Ważne informacje o transporcie i spedycji towarów

Polska jest korzystnie zlokalizowana - przecież leżymy na samym środku Starego Kontynentu, więc w zasadzie pod względem logistycznym jesteśmy potęgą. Oczywiście w dalszym ciągu nie mamy tak świetnych dróg oraz autostrad jak Niemcy czy Francuzi, lecz ciągle widać znaczną poprawę. To powoduje, iż transport i spedycja stają się na pewno coraz ważniejszymi gałęziami gospodarki naszego kraju. A więc w pierwszej części swojego artykułu chciałbym napisać o tym, że zasadniczo spedycja transport to te branże, które mają przed sobą niezłą przyszłość. Z chęcią zainwestowałbym w akcje firm prowadzących działalność w transporcie oraz spedycji!
Samolot

Wysyłamy towary

Ceny specjalistycznych usług z sektora: transport i spedycja ustalane są na zasadzie cen umownych, które można pertraktować. Możliwe jest też pozyskanie ceny ulgowej.
Statek towarowy

Dzisiejszy transport zagraniczny

Jak dobrze wiadomo, praktycznie cała światowa gospodarka w ogromnym wręcz stopniu opiera się na ogólnie pojętym transporcie. Gdybyśmy nie mieli możliwości bezproblemowego przewożenia rozmaitych towarów na znaczniejsze odległości – często do obcych państw – po prostu nie istniałby cały handel międzynarodowy.
Tir, samochód ciężarowy

Transport ciężarowy

Transport ciężarowy bez wątpienia odgrywa niezmiernie ważną rolę. Szczególnie w Polsce. Jesteśmy atrakcyjnie umiejscowieni, więc raczej nie może dziwić, że naszymi drogami jeździ wiele samochodów ciężarowych. Moim zdaniem to wspaniale, bo tak jakby wszyscy mamy z tego profity. Chociaż naturalnie trzeba inwestować grube miliardy w najróżniejsze udogodnienia samochodowe, mowa tutaj o autostradach oraz drogach ekspresowych. Niby jest lepiej, ale w dalszym ciągu nie jest kolorowo. Takie są fakty...
Transport morski

Handel z Chinami i transport morski

Perfekcyjne poruszanie się po niezwykle prędko zmieniającym się świecie spedycyjnym to zadanie ciężkie. Podczas obecnego kryzysu finansowego trudno podjąć decyzję jak najskuteczniej zadbać o swoją przyszłość, a także o własne przedmioty zbytu. Zwykłe ścieżki przewozu towarów okazują się w większości wypadków kosztowne i mało opłacalne. Inny problem stanowi kraj, gdzie trzeba sprzedawać swoje towary.