Menu strony
Gazeta w Irlandii
Spedycja
Samolot

Wysyłamy towary

Ceny specjalistycznych usług z dziedziny: transport i spedycja określane są na zasadzie stawek tzw. umownych, które możemy negocjować. Możliwe jest też uzyskanie stawki taryfowej.
Samochód dostawczy, transport

Organizacja przewozu produktów na trasie z Polski do Niemiec

Każdy chyba zgodzi się co do tego, że Niemcy zaliczają się obecnie do zdecydowanie najistotniejszych partnerów handlowych Polski. Całe mnóstwo przedsiębiorców działających w najróżniejszych branżach prowadzi silne kontakty handlowe z niemieckimi firmami, a z roku na rok przepływ towarów pomiędzy tymi dwoma krajami jest coraz większy.
Transport, dostawa towarów

Ważne informacje o transporcie i spedycji towarów

Polska jest korzystnie położona - w końcu leżymy na samym środku Starego Kontynentu, a więc zasadniczo pod względem spedycyjnym jesteśmy elitą. Naturalnie ciągle nie mamy tak świetnych dróg oraz autostrad jak chociażby Niemcy, ale nieustannie można zauważyć sporą poprawę. To sprawia, iż transport oraz spedycja stają się z pewnością coraz ważniejszymi gałęziami gospodarki naszego kraju. Czyli w początkowej części własnego artykułu pragnę wspomnieć o tym, że zasadniczo spedycja transport to takie branże, które naprawdę mają przed sobą niezłą przyszłość. Chętnie inwestowałbym w akcje przedsiębiorstw prowadzących działalność w transporcie oraz spedycji!
Statek towarowy

Dzisiejszy transport zagraniczny

Jak powszechnie wiadomo, praktycznie cała globalna gospodarka w bardzo dużym stopniu opiera się na szeroko rozumianym transporcie. Bez możliwości sprawnego przewożenia rozmaitych towarów na większe odległości – często do obcych państw – po prostu nie dałoby się prowadzić handlu międzynarodowego.
Tir, samochód ciężarowy

Transport ciężarowy

Transport ciężarowy bez wątpienia odgrywa niezmiernie ważną rolę. Szczególnie w Polsce. Jesteśmy atrakcyjnie umiejscowieni, więc raczej nie może dziwić, że naszymi drogami jeździ wiele samochodów ciężarowych. Moim zdaniem to wspaniale, bo tak jakby wszyscy mamy z tego profity. Chociaż naturalnie trzeba inwestować grube miliardy w najróżniejsze udogodnienia samochodowe, mowa tutaj o autostradach oraz drogach ekspresowych. Niby jest lepiej, ale w dalszym ciągu nie jest kolorowo. Takie są fakty...
Transport morski

Handel z Chinami i transport morski

Perfekcyjne poruszanie się po niezwykle prędko zmieniającym się świecie spedycyjnym to zadanie ciężkie. Podczas obecnego kryzysu finansowego trudno podjąć decyzję jak najskuteczniej zadbać o swoją przyszłość, a także o własne przedmioty zbytu. Zwykłe ścieżki przewozu towarów okazują się w większości wypadków kosztowne i mało opłacalne. Inny problem stanowi kraj, gdzie trzeba sprzedawać swoje towary.