Menu strony
Gazeta w Irlandii
Spedycja
Samolot

Wysyłamy towary

Ceny usług z dziedziny: transport i spedycja wyznaczane są na zasadzie cen umownych, które mamy w pełni prawo negocjować. Możliwe jest także pozyskanie stawki taryfowej.
Samochód dostawczy, transport

Organizacja przewozu produktów na trasie z Polski do Niemiec

Każdy chyba zgodzi się co do tego, że Niemcy należą aktualnie do absolutnie najistotniejszych partnerów handlowych Polski. Całe mnóstwo przedsiębiorców istniejących w najróżniejszych branżach prowadzi silne kontakty handlowe z tamtejszymi firmami, zaś wymiana towarów pomiędzy tymi dwoma krajami zwiększa się z roku na rok.
Transport, dostawa towarów

Ważne informacje o transporcie i spedycji towarów

Polska jest atrakcyjnie zlokalizowana - w końcu leżymy na samym środku Starego Kontynentu, więc zasadniczo pod względem spedycyjnym jesteśmy elitą. Oczywiście w dalszym ciągu nie mamy tak rewelacyjnych dróg oraz autostrad jak Niemcy czy Francuzi, ale z roku na rok widać znaczącą poprawę. To powoduje, iż transport oraz spedycja stają się na pewno coraz istotniejszymi gałęziami polskiej gospodarki. A więc w pierwszej części własnego artykułu chciałbym wspomnieć o tym, że zasadniczo spedycja transport to te branże, które mają przed sobą niezłą przyszłość. Z chęcią zainwestowałbym w akcje firm działających w transporcie i spedycji!
Statek towarowy

Dzisiejszy transport zagraniczny

Jak doskonale wszystkim wiadomo, właściwie cała światowa gospodarka w bardzo dużym stopniu opiera się na ogólnie pojętym transporcie. Gdybyśmy nie mieli możliwości bezproblemowego przewożenia różnego rodzaju towarów na większe odległości – w wielu przypadkach do obcych krajów – najzwyczajniej nie istniałby cały handel międzynarodowy.
Tir, samochód ciężarowy

Transport ciężarowy

Transport ciężarowy bez wątpienia odgrywa niezmiernie ważną rolę. Szczególnie w Polsce. Jesteśmy atrakcyjnie umiejscowieni, więc raczej nie może dziwić, że naszymi drogami jeździ wiele samochodów ciężarowych. Moim zdaniem to wspaniale, bo tak jakby wszyscy mamy z tego profity. Chociaż naturalnie trzeba inwestować grube miliardy w najróżniejsze udogodnienia samochodowe, mowa tutaj o autostradach oraz drogach ekspresowych. Niby jest lepiej, ale w dalszym ciągu nie jest kolorowo. Takie są fakty...
Transport morski

Handel z Chinami i transport morski

Perfekcyjne poruszanie się po niezwykle prędko zmieniającym się świecie spedycyjnym to zadanie ciężkie. Podczas obecnego kryzysu finansowego trudno podjąć decyzję jak najskuteczniej zadbać o swoją przyszłość, a także o własne przedmioty zbytu. Zwykłe ścieżki przewozu towarów okazują się w większości wypadków kosztowne i mało opłacalne. Inny problem stanowi kraj, gdzie trzeba sprzedawać swoje towary.