Menu strony
Gazeta w Irlandii
Handel
Samochód dostawczy, transport

Organizacja przewozu produktów na trasie z Polski do Niemiec

Nie ma chyba żadnych wątpliwości co do tego, że Niemcy należą aktualnie do zdecydowanie najważniejszych partnerów handlowych Polski. Całe mnóstwo przedsiębiorców działających w rozmaitych branżach prowadzi ścisłe kontakty handlowe z niemieckimi firmami, a z roku na rok przepływ towarów pomiędzy tymi dwoma krajami jest coraz większy.
biznesmeni witają się w firmie

Programy lojalnościowe doskonałą reklamą biznesu

Dzisiaj w ogólnej sprzedaży istnieje tak dużo towarów albo też usług, które bywają niemalże identyczne, że kupujący czują się skołowani. Nierzadko przestają oni zwracać uwagę na to jakiego producenta towary nabywają, co sprawia niemały kłopot osobom odpowiedzialnym za sprzedaż właśnie. Należy bowiem opracować przynoszącą spodziewane efekty strategię, która wypromuje dany towar ale zarazem nie będzie zbyt droga.
ciężarówka

Transport za granicę

Nasza sytuacja gospodarcza, pomimo globalnego kryzysu, rozwija się zadziwiająco dobrze. Zakładamy wiele mniejszych i średnich przedsiębiorstw. Rodacy chwycili nareszcie los w swoje, pracowite ręce i mimo ogromnego ryzyka, zakładają udane biznesy. Bycie własnym kierownikiem to o niebo korzystniejsza opcja, niż nieustanne stosowanie się do poleceń w korporacji. Nawet początkowe nierentowne miesiące, kiedy działalność nieśmiało rozkłada skrzydła, nie zmieniają pozytywnego nastawienia naszych rodaków.
handel

Nadszedł czas komunikacji, Internetu i rozwiązań cyfrowych

Rozwój przesyłu informacji, sieci i rozwiązań cyfrowych pozwoliły spółkom o zasięgu ogólnoświatowym znacznie poprawić i usprawnić ich pozycję na rynku. Komunikacja to jednak nie jest jedyna sprawa, jaka pozwala prowadzić handel czy w odmienny sposób istnieć na arenie międzynarodowej albo transkontynentalnej, bo przecież nawet najbardziej zaawansowana komunikacja elektroniczna nie pozwoli na przesył transportu towaru z jednego państwa do drugiego, nie mówiąc już przecież o transporcie transkontynentalnym.