Menu strony
Gazeta w Irlandii
Handel
handel

Nadszedł czas komunikacji, Internetu i rozwiązań cyfrowych

Rozwój komunikacji, sieci i systemów cyfrowych dały kompaniom o zasięgu międzynarodowym znacznie poprawić i ulepszyć ich działalność. To jednak nie jest jedyna rzecz, jaka pozwala prowadzić handel lub w odmienny sposób działać na arenie międzynarodowej albo ogólnoświatowej, bo przecież nawet najbardziej zaawansowana komunikacja elektroniczna nie umożliwi transportu towaru z jednego kraju do drugiego, nie mówiąc nawet przecież o transporcie transkontynentalnym.
Samochód dostawczy, transport

Organizacja przewozu produktów na trasie z Polski do Niemiec

Każdy chyba zgodzi się co do tego, że Niemcy zaliczają się obecnie do absolutnie najistotniejszych partnerów handlowych Polski. Bardzo wielu przedsiębiorców działających w najróżniejszych branżach prowadzi intensywne kontakty handlowe z tamtejszymi firmami, a wymiana towarów pomiędzy tymi dwoma krajami zwiększa się z roku na rok.
biznesmeni witają się w firmie

Programy lojalnościowe doskonałą reklamą biznesu

Dzisiaj w ogólnej sprzedaży istnieje tak dużo towarów albo też usług, które bywają niemalże identyczne, że kupujący czują się skołowani. Nierzadko przestają oni zwracać uwagę na to jakiego producenta towary nabywają, co sprawia niemały kłopot osobom odpowiedzialnym za sprzedaż właśnie. Należy bowiem opracować przynoszącą spodziewane efekty strategię, która wypromuje dany towar ale zarazem nie będzie zbyt droga.
ciężarówka

Transport za granicę

Nasza sytuacja gospodarcza, pomimo globalnego kryzysu, rozwija się zadziwiająco dobrze. Zakładamy wiele mniejszych i średnich przedsiębiorstw. Rodacy chwycili nareszcie los w swoje, pracowite ręce i mimo ogromnego ryzyka, zakładają udane biznesy. Bycie własnym kierownikiem to o niebo korzystniejsza opcja, niż nieustanne stosowanie się do poleceń w korporacji. Nawet początkowe nierentowne miesiące, kiedy działalność nieśmiało rozkłada skrzydła, nie zmieniają pozytywnego nastawienia naszych rodaków.