Menu strony
Gazeta w Irlandii
Handel
handel

Nadszedł czas komunikacji, Internetu i rozwiązań cyfrowych

Rozwój przesyłu informacji, sieci i systemów cyfrowych dały kompaniom o działaniu kontynentalnym znacznie przyspieszyć i ulepszyć ich działanie. Komunikacja to jednak nie jest jedyna rzecz, która pozwala handlować lub w odmienny sposób pracować na arenie międzynarodowej lub ogólnoświatowej, bo przecież nawet najlepsza komunikacja elektroniczna nie umożliwi transportu wysyłek z danego państwa do innego, nie mówiąc już wszak o transporcie międzykontynentalnym.
Samochód dostawczy, transport

Organizacja przewozu produktów na trasie z Polski do Niemiec

Nie ma chyba żadnych wątpliwości co do tego, że Niemcy zaliczają się aktualnie do zdecydowanie najważniejszych partnerów handlowych Polski. Całe mnóstwo przedsiębiorców działających w rozmaitych branżach prowadzi intensywne kontakty handlowe z tamtejszymi firmami, a wymiana towarów pomiędzy tymi dwoma krajami zwiększa się z roku na rok.
biznesmeni witają się w firmie

Programy lojalnościowe doskonałą reklamą biznesu

W dzisiejszych czasach w ogólnej sprzedaży dostępnych jest mnóstwo towarów albo też usług, które są do siebie niezwykle podobne, że kupujący czują się zdezorientowani. Często przestają oni zwracać uwagę na to jakiej firmy towary wybierają, co spędza sen z powiek ludziom odpowiedzialnym za sprzedaż właśnie. Trzeba bowiem obmyślić przynoszącą spodziewane efekty strategię, która zareklamuje dany towar lecz zarazem nie będzie zbyt kosztowna.
ciężarówka

Transport za granicę

Nasza sytuacja gospodarcza, pomimo szalejącego kryzysu, trzyma się zaskakująco dobrze. Zakładamy mnóstwo mniejszych i średnich firm. Polacy wzięli nareszcie los w swoje, pracowite ręce i pomimo sporego ryzyka, zakładają udane interesy. Bycie swoim kierownikiem to o wiele lepsza sytuacja, niż ciągłe wysłuchiwanie poleceń w czyjejś firmie. Nawet początkowe nierentowne miesiące, kiedy działalność nieśmiało rozkłada skrzydła, nie zmieniają bojowego myślenia naszych rodaków.