Menu strony
Gazeta w Irlandii
Druk
Drukarnia

Czy firmy drukarskie to dobry biznes w Polsce?

Każdy z nas wie, że czytanie bez wątpliwości jest nadzwyczaj ważny elementem naszego dnia codziennego. Statystyki jednak nadzwyczaj jasno pokazują, że nasze możliwości czytelnicze z roku na rok są coraz bardziej ograniczane, niemniej wprawdzie ilość elementów, które czytamy w ciągu dnia jest niezmiernie wiele.
Poddasze

Drukowany obraz w dekoracji wnętrz

Dom zawiera duszę mieszkańca. Jest dużo informacji, które można wyciągnąć z samego poznania czyichś czterech kątów. Przez całe lata kupujemy przedmioty, zamawiamy meble, zmieniamy dekoracje. Pośród wszystkich rzeczy, które są w mieszkaniu, najbardziej osobiste są obrazy i zdjęcia.
Księga

Reklama w Internecie i elektroniczne książki – czy to koniec tradycji?

Słowo drukowane może być coraz mniej popularne. Dogadujemy się ze sobą przez Internet, wysyłamy e-maile i wybieramy elektroniczne książki. Co to może oznaczać?
Drukarki sieciowe Konica Minolta

Wydrukuj wszystko co potrzebujesz

Biznes powinna się reklamować, bo szybko zginie w ekonomicznej rzeczywistości. Już od ponad pół wieku marketing jest brany za przedmiot naukowy i obowiązkowy dział w przedsiębiorstwie. Rozwój cyberprzestrzeni podarował nowe opcje, ale cały czas naprawdę skuteczna okazuje się reklama zewnętrzna. Opłacenie billboardów i druk ulotek to niezmiennie elementarz dla biznesu.
książki

Drukarnia w Krakowie

Billboardy, które ustawia się zwykle przy uczęszczanych autostradach bądź tłocznych deptakach, cechują się porządną skutecznością. Trudno znaleźć przechodnia, który nie dostrzeże ogromnego billboardu, umiejscowionego w trafnej lokalizacji. Pamiętaj, że też przekaz ogłoszeniowy zamieszczony na billboardzie powinien czymś się wybijać. Efektywny środek promocyjny powinien przyciągać wzrok, później stymulować zainteresowanie konsumenta oraz silne emocje.
Reklama zewnętrzna

Reklama zewnętrzna

Przekazy reklamowe, które są zbudowane w formie malowidła i słowa pisanego, ludzkość używa już od dawna. Gdy w zeszłym stuleciu badacze wydostali na światło dzienne starożytne miasto Pompeje, które zostało zasypane przez popioły i spalone lawą z wybuchu pobliskiego wulkanu, odkrył tam teksty reklamowe, przypominające dzisiejsze billboardy.
drukarki etykiet

Drukarnie we Wrocławiu

Wiele przedsiębiorstw wymaga usług dobrej firmy poligraficznej. Projekty drukarskie są niezbędne w branży prasowej, promocyjnej i generalnie w każdej innej. Firmy muszą się przecież promować, a do tego jest konieczny druk materiałów marketingowych. W tym tekście zbadamy rynek takich zamówień w stolicy Dolnego Śląska. Zarówno o ile potrzebny jest offset, jak i druk cyfrowy Wrocław to miejscowość charakteryzująca się wyjątkowo dużą ofertą.
długopis

Jak długopis zmienił świat

Długopisy, pomimo tego, że pismo zostało wynalezione już dawno temu, mają dopiero ponad siedemdziesiąt pięć lat. Zyskaliśmy je dzięki węgierskim konstruktorom. Długopisy początkowo nie były akcesoriami, które zrewolucjonizowały piśmiennictwo. Widoczny przełom nastąpił dopiero w momencie, gdy wdrożono je do amerykańskiej armii. Używali nich przede wszystkim piloci, którzy mogli dzięki nim notować wszelkie dane dotyczące wahania ciśnienia atmosferycznego.
Tatuaże

Gdzie zamówić artystyczne tatuaże czasowe?

Tatuaże wśród ludzi młodych doceniane są za estetykę a także możliwość wyrażenia ekspresji w sposób inny, niż ten tradycyjny. Każdy permanentny tatuaż powinien być dobrze przemyślany. Jeśli jednak chcemy tatuaż, którego możemy się pozbyć po jakimś czasie, to tatuaże zmywalne będą w tym wypadku super wyborem. Tatuaż taki może pełnić kilka ciekawych funkcji. Bywa na przykład oryginalnym prezentem lub też gadżetem, który otrzymujemy w ramach akcji promocyjnych.
telebim reklama

Drukarnie zawsze w cenie

Druk broszur czy ulotek i plakatów jest wciąż popularny w naszym kraju. W tym tekście prezentujemy kilka kluczowych pojęć, jakie powinien rozumieć każdy, kto chce w przyszłości opłacać zamówienia w przedsiębiorstwie poligraficznym.
1 2