Menu strony
Gazeta w Irlandii
Marketing
wzrost sprzedaży

W jaki sposób podwyższyć sprzedaż we własnej firmie?

Ceny wzrastają, zarobki stoją w miejscu, a więc nie wzrastają. To sprawia, że statystyczny Nowak ma trochę mniej pieniędzy do wydania. Na dodatek jego humor nie jest dobry, więc wydaje jeszcze mniejsze pieniądze. Co to znaczy dla przedsiębiorców, których byt zależy przede wszystkim od kondycji finansowej polskiego konsumenta?
Zakupy

Dlaczego dobrze jest inwestować w programy lojalnościowe?

Dzisiejszy marketing to dziesiątki wydajnych narzędzi, które opłaca się zaprzęgać. Jak powszechnie wiadomo, komunikat perswazyjny ma skłonić konsumenta do zakupu jakiegoś towaru. Teoria twierdzi też, że jeżeli produkt spełnia potrzeby i będzie później jeszcze niezbędny konsumentowi, na pewno raz jeszcze zdecyduje się na tę firmę. A co w momencie, kiedy na rynku istnieje kilka firm, które mają w ofercie produkty o zbliżonej jakości? Wtedy trzeba zbudować lojalność konsumenta do producenta.
Banery reklamowe

Jakiej agencji reklamowej zaufać?

Podczas dzisiejszego kryzysu finansowego nie łatwo powziąć decyzję jak najlepiej zadbać o własną przyszłość, a także o swoje pieniądze, a co dopiero o losy całej firmy. Dużo kluczowych spraw powiązanych z być czy nie być firmy czy koncernu rozstrzyga teraz marketing. To od świetnej reklamy zależeć może przyszłość całych firm. Tym ważniejszy staje się obecnie jej świetny wybór.
billboard reklamowy

Agencja reklamowa w Krakowie- pokaż swoją działalność

W dzisiejszym biznesie ogromną funkcję odgrywa dobry marketing. Bez profesjonalnej kampanii marketingowej żaden nowy towar nie ma szansy na wybicie się. Ogromna konkurencja z danej branży oraz wygórowane oczekiwania konsumentów sprawiają, że bez specjalistycznego oparcia ze strony agencji marketingowych bardzo ciężko rozwinąć skrzydła.
długopisy i ołówki

Długopisy i ołówki jako forma promocji

Reklama na stałe wkomponowała się w urbanistyczny pejzaż w postaci bilbordów, plakatów, afiszów i ulotek. Te ostatnie lądują często do kosza zanim potencjalny użytkownik pozna ich treść. W związku z czym, nie zdumiewa okoliczność, iż coraz więcej korporacji wypatruje formy reklamy innej niż wszystkie.
Reklama outdoorowa

Najlepsze naklejki na szyby

Reklama jest dźwignią handlu, z tego powodu najlepiej, żeby była ona jak najbardziej perfekcyjna, celnie trafiała do odbiorcy. Współcześnie duże ilości trudności z kwestiami biznesowymi firmy mogą pomóc rozwiązać wykwalifikowani fachowcy od reklamy oraz skutecznych działań marketingowych. Naklejki na szyby czy proste billboardy? Dużo zależy tu od indywidualnych pragnień konkretnej firmy,a także od przyzwyczajeń klienta.
Billboard

Najęcie billboardów

Bez dobrej reklamy trudno zaistnieć. W globalnej dobie wielkiego pośpiechu ,jak również zwyczajowego zabiegania choćby wybory nawet małej strategii marketingowej mogą wydawać się czymś kłopotliwym, lub nadzwyczaj denerwującym. Wybór reklamy nie bywa obecnie sprawą prostą. Billboardy w Częstochowie czy gdzieś na Pomorzu? Decyzja taka może mieć spore przełożenie na sprzedaż i wyniki firmy z tego powodu warto podejmować ją ostrożnie.
Drukarki sieciowe Konica Minolta

Wydrukuj wszystko co potrzebujesz

Firma musi się reklamować, bo najpewniej przepadnie w gospodarczej rzeczywistości. Już od z górą pół wieku marketing jest brany za naukę i obowiązkowy dział w biznesie. Postęp technologiczny sieci internetowej podarował nowe narzędzia, lecz ciągle naprawdę efektywna jest reklama zewnętrzna. Wykupienie citiligtów i druk ulotek to niezmiennie fundament dla biznesu.
reklama

O krakowskim rynku reklamowym

W mieście tak wielkim jak Kraków nie tak prosto wybić się z otoczenia. Jeżeli otwieramy firmę z adresem na przykład w Krakowie, niezależnie od branży, powinniśmy się liczyć z olbrzymią konkurencją. Z jednej strony, taka metropolia oraz kulturalne centrum naszej ojczyzny gwarantuje nam ogromne możliwości dotarcia do potencjalnych kontrahentów. Z drugiej jednak strony, niezwykle prosto pogubić się w takim tłumie i zostać przez długie lata niezauważonym.