Menu strony
Gazeta w Irlandii
Montaż
przeprowadzka

Planowanie przeprowadzki w stolicy dolnegośląska

Zmiana miejsca zamieszkania czy siedziby przedsiębiorstwa jest niekiedy konieczna. Transportowanie mebli z dużego mieszkania, czy pomieszczenia biurowego to często trudne pod względem logistycznym przedsięwzięcie. Pomocną dłonią służą tutaj przedsiębiorstwa organizujące przeprowadzki. We Wrocławiu jest kilkanaście przedsiębiorstw oferujących usługi w tym zakresie. Żeby znaleźć jedną z nich, trzeba wpisać w wyszukiwarkę internetową przykładowe hasło „przeprowadzki Wrocław”. Większość przedsiębiorstw, oprócz usług transportowych, oferuje również demontaż i montaż umeblowania, a także porządkowanie mieszkania po przeprowadzce. Oprócz tego członkowie ekip pomagają w pakowaniu różnego rodzaju drobnych przedmiotów w opakowania kartonowe, a czynności te wykonują szybko i sprawnie.
okna

Naprawa i wymiana zamków Gerda

Zepsute drzwi mogą być wielkim koszmarem dla mieszkańców. Pół biedy, kiedy tylko się klinują przy otwieraniu, gorzej jednak gdy zamek zupełnie odmówi posłuszeństwa. W dwudziestym pierwszym wieku ogrom kłopotów z wadliwym zamkiem mogą na szczęście pomóc rozwiązać właściwi znawcy, do jakich warto zwrócić się nieraz po radę.
Medas-Media

Marketing na billboardzie

Jest to przeważnie bardzo duża tablica ewentualnie plakat reklamowy. Forma nośnika zewnętrznego. Przeważnie montowane są one przy głównych drogach i w przestrzeni, w której znajdują się duże skupiska ludzi. Zobaczymy je tam gdzie jest duża ilość przechodniów. Billboard często instalowany jest także na przystanku czy wieżowcu. Billboard coraz częściej ukazuje się w charakterze elektronicznym, czyli ukazuje się w sieci, alternatywnie na ekranach telewizorów czy telebimach.