Menu strony
Gazeta w Irlandii
Montaż
okna

Naprawa i wymiana zamków Gerda

Zepsute drzwi mogą być wielkim koszmarem dla mieszkańców. Pół biedy, kiedy tylko się klinują przy otwieraniu, gorzej jednak gdy zamek zupełnie odmówi posłuszeństwa. W dwudziestym pierwszym wieku ogrom kłopotów z wadliwym zamkiem mogą na szczęście pomóc rozwiązać właściwi znawcy, do jakich warto zwrócić się nieraz po radę.
przeprowadzka

Planowanie przeprowadzki w stolicy dolnegośląska

Zmiana miejsca zamieszkania czy budynku firmy jest czasami konieczna. Przeniesienie mebli z większego domu, czy pomieszczenia biurowego to nierzadko skomplikowane logistycznie przedsięwzięcie. Pomocną dłonią służą w takich przypadkach firmy organizujące przeprowadzki. We stolicy Dolnego Śląska funkcjonuje sporo firm oferujących usługi związane z przeprowadzkami. Żeby wybrać jedną z nich, wystarczy wyszukać w Internecie przykładową frazę „przeprowadzki Wrocław”. Większa część firm, oprócz usług transportowych, oferuje również demontaż i montaż umeblowania, a także porządkowanie mieszkania po przeprowadzce. Poza tym pracownicy firm pomagają w pakowaniu różnego rodzaju niewielkich rzeczy w kartony, a czynności te wykonują bardzo sprawnie.
Medas-Media

Marketing na billboardzie

Jest to przeważnie bardzo duża tablica ewentualnie plakat reklamowy. Forma nośnika zewnętrznego. Przeważnie montowane są one przy głównych drogach i w przestrzeni, w której znajdują się duże skupiska ludzi. Zobaczymy je tam gdzie jest duża ilość przechodniów. Billboard często instalowany jest także na przystanku czy wieżowcu. Billboard coraz częściej ukazuje się w charakterze elektronicznym, czyli ukazuje się w sieci, alternatywnie na ekranach telewizorów czy telebimach.