Menu strony
Gazeta w Irlandii
Biznes
lekcje marketingu

W jaki sposób powiększyć konwersje w swojej instytucji?

Ceny wzrastają, wypłaty niestety stoją w miejscu, a więc nie rosną. To powoduje, że przeciętny Kowalski ma trochę mniejsze pieniądze do wydania. A do tego jego humor nie jest dobry, więc wydaje jeszcze mniejsze pieniądze. Co to znaczy dla właścicieli firm, których profit zależy przede wszystkim od kondycji finansowej polskiego konsumenta?
podatki

Najlepsze opcje księgowości – również w mniejszych miastach

Nie tylko w większych miastach księgowość ma się dobrze i proponuje usługi na świetnym poziomie, lecz właśnie w mniejszych miasteczkach na terenie Polski również znaleźć możemy znakomitych specjalistów w branży. Specjaliści w księgowościach o niemałym potencjale stawiają na rewelacyjne rozwiązania, które od dawna sprawdzają się doskonale. Europejski poziom oferowanych dzisiaj w naszym kraju usług księgowych ciągle się podwyższa, natomiast wyznaczanie kolejnych standardów motywuje ekspertów do dalszego działania.

Tłumacz języka angielskiego- zawód z przyszłością

Gdy jesteśmy młodzi o wiele za rzadko zastanawiamy się nad swoją przyszłością. Jest to, niestety, przyczyna późniejszych niepowodzeń i dramatów, kiedy dowiadujemy się, że po pięciu latach studiowania, nie znajdziemy w Polsce posady dla ludzi z naszym wykształceniem. Można rzecz jasna zrzucać całą winę na zły los i nieudolność elity politycznej, którzy nie potrafią stworzyć nam właściwych warunków do życia. Ale jeśli głębiej się nad tym zastanowimy, to z pewnością dojdziemy do wniosku, że mogliśmy inaczej pokierować naszym losem.
wnętrze restauracji

Restauracja to zasadniczo świetna okazja na zarobek

Jedzenie to generalnie świetna okazja na zarobienie pieniędzy. W końcu ludzie kochają jeść, a zresztą i tak nie mamy innej możliwości. Naturalnie można powiedzieć, że na codziennym jedzeniu zarabiają głównie producenci oraz markety. Wiele w tym prawdy, lecz prawda jest taka, iż wzrasta nieustannie liczba Polaków, którzy często stołują się na mieście bądź korzystają z pożywienia na telefon.
Teczki ofertowe

Artykuły promocyjne dla każdego

Co kilka metrów ostatnimi czasy można zauważyć reklamy. Są wszędzie i w różnej formie. Od wielkich billboardów na ulicach, poprzez citylighty, duże strony w gazetach, breloczki czy innego typu przedmioty Kiedy prowadzimy firmę, która zajmuje się sprzedawaniem czegoś – produktów czy usług – to nie ma znaczenia, najistotniejszym nośnikiem reklamy są teczki ofertowe.
podatki

Własna firma - o czym pamiętać

W momencie kiedy chcemy rozpocząć własną działalność, jest sporo rzeczy o których powinniśmy pamiętać. W każdym rodzaju działalności detale mogą być inne, ale pewne rzeczy są niezmienne.
Transport, dostawa towarów

Ważne informacje o transporcie i spedycji towarów

Polska jest korzystnie zlokalizowana - przecież leżymy na samym środku Europy, więc w zasadzie pod względem spedycyjnym jesteśmy elitą. Naturalnie ciągle nie mamy tak fantastycznych dróg oraz autostrad jak chociażby Niemcy, ale nieustannie widać znaczną poprawę. To powoduje, iż transport oraz spedycja stają się na pewno coraz ważniejszymi gałęziami gospodarki naszego kraju. A więc w początkowej części swojego tekstu chciałbym napisać o tym, że w zasadzie spedycja transport to te branże, które mają przed sobą niezłą przyszłość. Z chęcią zainwestowałbym w akcje firm działających w transporcie oraz spedycji!
Śródziemnomorska pizza z tuńczykiem i czerwoną cebulą

Z jakiego powodu włoska restauracja z pizzą to świetny interes?

Jedzenie to ogólnie bardzo dobra okazja na profit. W końcu ludzie bardzo lubią jeść, a zresztą i tak nie mamy innej możliwości. Oczywiście można rzec, że na jedzeniu zarabiają głównie producenci oraz sklepy. Wiele w tym wszystkim prawdy, ale fakty są takie, iż rośnie w dalszym ciągu ilość tych Polaków, którzy często stołują się na mieście albo korzystają z jedzenia na telefon.
Impreza firmowa

Czy na pewno opłaca się otworzyć firmę organizującą eventy dla firm?

Chociaż spore spowolnienie w gospodarce spowodowało, że wszelkiego rodzaju imprezy firmowe są nieco mniej bogate, niż kiedyś, to nie jest powiedziane, iż sytuacja jest kiepska. Zresztą za jakiś czas polska gospodarka ma znowu błyskawicznie iść do przodu, a więc można powiedzieć, że te firmy, które zajmują się organizacją imprez dla firm nareszcie będą mogły zarabiać bardziej poważne pieniądze.
loft

Budynki przemysłowe – pomysł na udany biznes

We współczesnych czasach cudownym pomysłem jest jak najczęstsze unowocześnianie budynków przemysłowych
.
1 2